Nové Lego je hrou pro všechny fanoušky Star Wars

Hra je vhodná nejen pro malé hráče.

Hodnocení
8 / 10
Lego Star Wars: The Skywalker Saga
Líbí se nám:
všechny filmy v jedné hře
pěkná grafika
množství postav
vhodné i pro malého hráče
humor
Nelíbí se nám:
občas jednoduché a krátké úrovně
Hru na recenzi poskytla společnost Cenega

Víte, která série her má oficiálně nejvíce pokračování? Není to Tomb Raider, GTA či TES. První místa sice patří legendám jako je Mario a Mega Man, ale zdatně jim konkurují hry založené na kostkách z Lega.

Jejich počet překročil hranici 80 titulů, přičemž ten první jsme mohli hrát už v roce 1995. Od té doby přišly desítky různorodých her určených hlavně mladším hráčům na obrazovky každé možné konzole včetně chytrých telefonů a tabletů.

Mezi nejúspěšnější nejvíce propracované tituly patří ty s filmovou tématikou, jako je Harry Potter, série od Marvelu, Jurský Park či Star Wars. A právě poslední jmenovaná série se dočkala v pořadí již sedmé Lego hry.

V daleké galaxii a ne poprvé

Nonthaburi, Thailand – December 28, 2015: The lego Star Wars mini figures from movie series, Lego is an interlocking brick system collected around the world by adults and children.

Svět Star Wars je i mimo filmové plátno obrovský, přičemž se nezapomnělo ani na počítače a herní konzole. Ve spojení s oblíbenou stavebnicí Lego vzniklo pět plnohodnotných her, jedna mobilní.

Nyní máme v rukou nejnovější pokračování, které není pokračováním v pravém slova smyslu, protože v sobě kombinuje náměty ze všech filmů s Lukem Skywalkerem.

Historie Lego her s tématem Star Wars sahá až do roku 2005, kdy jsme si na počítačích a herních konzolích Xbox a PlayStation 2 mohli zahrát první hru na motivy nové trilogie. Už tehdy zábavný koncept kombinující dobrý příběh a oblíbené hračky přijali hráči pozitivně.

Třeba si uvědomit, že tyto hry nejsou určeny pro ostříleného hráče hledajícího náročnou výzvu. Pro dospělého hráče jsou jen příjemným odpočinkem a nejvíce zaujmou spíše mladšího školáka.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram