Vánoční pečení na Rohlik.cz: z božích surovin za boží ceny

Kdo by nemiloval vánoční cukroví! A samozřejmě není lepší než to vlastnoručně namíchané, vyválené a upečené. Na Rohlíku vám servírujeme ty nejlepší suroviny na vánoční pečení všeho druhu, za skvělé ceny. A protože cukroví potřebuje pár týdnů odpočívat (v naprostém utajení před zbytkem rodiny!), je nejvyšší čas začít! Tak uvažte zástěru, nažhavte troubu, nachystejte krabice a zbytek nechte na nás. Už za 60 minut jsme u vašich dveří se vším, co budete potřebovat.

Ať už jste zkušení pekaři nebo se chystáte poprvé vyzkoušet vánoční recepty, Rohlik.cz je vaším ideálním partnerem pro letošní sezónu pečení. Nabídka je široká a přizpůsobená potřebám každého pekaře.

Mouky od Českého Mlynáře: Základ každého pečení. Mouka od Českého Mlynáře, středně velkého mlýna s bohatou historií, je zpracována z pšenice od regionálních farmářů, což zaručuje vynikající kvalitu a chuť.

Bohatý výběr alkoholu pro perníčky a další cukroví: Rum je nezbytnou součástí mnoha vánočních receptů. Rohlík.cz nabízí různé druhy alkoholu, od griotky po vaječňák, aby vaše cukroví mělo ten pravý „grády“.

Pečicí pomůcky od Orionu: Pro dokonalý vzhled vašeho cukroví nabízí Rohlík.cz širokou škálu formiček a vykrajovátek od české rodinné firmy Orion, stejně jako servírovací ubrousky a prostírání, které dodají vašemu stolu sváteční atmosféru.

Speciální nabídka pro bezlepkové pečení: Pro ty, kteří dávají přednost bezlepkovému pečení, je zde připravena široká nabídka speciálních ingrediencí, aby i oni mohli vychutnat radost z vánočního cukroví.

Na Rohlíku najdete kompletní nabídku. Tak se do toho pusťte!